Fazekas Lizett (Magyarország, High Life SE) 9 évesen hibátlan teljesítménnyel, szettveszteség nélkül megnyerte az U11-et, és bronzérmes lett az U13-as korosztályban a Győrben rendezett 5. Asztalitenisz Világfesztiválon! Ez volt a mindössze 9 éves versenyző első nemzetközi versenye, ráadásul több külföldi játékost győzött le, olyanokat, akik nála 3-4 évvel idősebbek! Az U13-ban először megnyerte az 5 fős csoportot majd a 8 közé jutásért óriási meccsen 0:2-es hátrányból megfordította a mérkőzést a román lány ellen, majd egy svéd lányt győzött le, és az elődöntőben a későbbi győztes üzbég lány tudta csak legyőzni. A csoportmeccseken legyőzte a verseny harmadik kiemeltjét, a csoport kiemeltjét, az ecuadori lányt és a bajor tartományi válogatott német lányt is! Lizi számára, és természetesen számunkra is örök emlék lesz ez a siker. Óriási gratula érte Lizi!:)